Reštaurácia sa pýši  najväčšou kapacitou 150 osôb, s komfortným sedením ,s kongresovou miestnosťou na firemné školenia s kapacitou 50 osôb a salónikom na rôzne oslavy s kapacitou 50 osôb.
 
Je ideálnym miestom a zároveň prostredím na usporiadanie svadieb, kde ponúkame slávnostné prestieranie, slávnostné návleky na stoličky, prestieranie na stoly v rôznych farebných prevedeniach,servítky ,sviečky ,kvetinovú a balónovú výzdobu a to všetko grátis. O celu výzdobu s kompletnou prípravou sa postará náš personál. Zároveň za personál, miestnosť, klimatizáciu a záhradnú reštauráciu sa neúčtuje.
 
Mladomanželia majú k dispozícii grátis Apartmán a izbu pre svojich hostí. Záhradná reštaurácia je sprístupnená len svadobným hosťom a pre verejnosť je uzavretá.
 
Je príjemným a overeným miestom relaxu a oddychu. Najmä počas letných teplých dni je záhrada veľmi osviežujúcim miestom.
 
V prípade záujmu sa môže Váš obrad uskutočniť priamo v nej. Záhradu a aj svadobný altánok vyzdobíme podľa Vašich požiadaviek, aby romantický svadobný obrad a hostina spĺňali všetky predstavy o dokonalej svadbe.

Svadobčanom v taktiež ponúkame možnosť studeného, grilovaného občerstvenia v záhradnej reštaurácií.

 

Svadobná výzdoba na fotografiách na facebooku je všetko naša práca. Poskytujeme ju grátis. Pri výzdobe nespolupracujeme so žiadnou firmou,ktorá sa týmto zaoberá.

 

Vo Váš slávnostný deň Vám poskytneme svadobnú výzdobu grátis, máme k dispozícii aj vlastné guľaté stoly,k tomu obrusy,poťahy a mašle na stoličky. Možnosť podsvietenia stien,zakrytia stĺpov. V prípade záujmu môžete usporiadať Váš sobáš vonku na terase s altánkom,kobercom a ozdobenými stoličkami.
Okrem toho Vám celú reštauráciu,záhradu,čokofontánu ,apartmán pre mladomanželov,4 izby pre Vašich hostí poskytne Hotel Centrál grátis. Toto všetko Vám ochotne zabezpečí náš personál bez spolupráce s inou firmou!

 

Záhrada je priam vhodná aj pre vaše ratolesti ,nakoľko sa tu môžu bezpečne vyšantiť v našom vonkajšom záhradnom detskom kútiku a vy ich budete mat pod kontrolou. Preto sme pripravili detsky kútik aj vo vnútri  reštaurácie a je k dispozícií aj počas svadieb a iných slávnostných podujatí.
 
Veríme, že budete s našimi službami spokojní!