Reštaurácia sa pýši  najväčšou kapacitou 150 osôb, s komfortným sedením ,s kongresovou miestnosťou na firemné školenia s kapacitou 50 osôb a salónikom na rôzne oslavy s kapacitou 50 osôb.
 
Je ideálnym miestom a zároveň prostredím na usporiadanie svadieb, kde ponúkame slávnostné prestieranie, slávnostné návleky na stoličky, prestieranie na stoly v rôznych farebných prevedeniach,servítky ,sviečky ,kvetinovú a balónovú výzdobu .. O celu výzdobu s kompletnou prípravou sa postará náš personál.
 
Mladomanželia majú k dispozícii grátis Apartmán a izbu pre svojich hostí. Záhradná reštaurácia je sprístupnená len svadobným hosťom a pre verejnosť je uzavretá.
 
Je príjemným a overeným miestom relaxu a oddychu. Najmä počas letných teplých dni je záhrada veľmi osviežujúcim miestom.
 
V prípade záujmu sa môže Váš obrad uskutočniť priamo v nej. Záhradu a aj svadobný altánok vyzdobíme podľa Vašich požiadaviek, aby romantický svadobný obrad a hostina spĺňali všetky predstavy o dokonalej svadbe.

 

 

Svadobná výzdoba na fotografiách na facebooku je všetko naša práca. . Pri výzdobe nespolupracujeme so žiadnou firmou,ktorá sa týmto zaoberá.

 

Vo Váš slávnostný deň Vám poskytneme svadobnú výzdobu , máme k dispozícii aj vlastné guľaté stoly,k tomu obrusy,poťahy a mašle na stoličky. Možnosť podsvietenia stien,zakrytia stĺpov. V prípade záujmu môžete usporiadať Váš sobáš vonku na terase s altánkom,kobercom a ozdobenými stoličkami.
 

 

Záhrada je priam vhodná aj pre vaše ratolesti ,nakoľko sa tu môžu bezpečne vyšantiť v našom vonkajšom záhradnom detskom kútiku a vy ich budete mat pod kontrolou. Preto sme pripravili detsky kútik aj vo vnútri  reštaurácie a je k dispozícií aj počas svadieb a iných slávnostných podujatí.
 
Veríme, že budete s našimi službami spokojní!