Príďte si vychutnať príjemnú atmosféru v štýlovej reštaurácii Hotel Centrál


Reštaurácia Hotel Centrál , ktorá je súčasťou hotela prešla rozsiahlou rekonštrukciou a svojim hosťom ponúka príjemné posedenie, nie len pri dobrom jedle, ale aj pri kvalitnom víne. Kapacita reštaurácie je až 150 miest a je ideálnym miestom pre rodinné alebo firemné oslavy, konferencie, rôzne školenia, romantické svadby, plesy, významne jubileá, promócie, stužkové, bankety, prezentačné akcie či iné druhy osláv a spoločenských podujatí. Záujemcom o zorganizovanie rôznych osláv a podujatí ponúkame výber zo špeciálne zostavenej ponuky za výhodné ceny.

Reštaurácia navyše ponúka mnoho možností variabilného usporiadania priestoru podľa charakteru a skutočných potrieb jednotlivých akcií. V priestore reštaurácie a hotela  je konferenčná miestnosť s  dataprojektorom a  s plátnom na premietanie. Hosťom ponúkame od pondelka do piatku okrem jedál á la carte aj denné menu, zostavené z ponuky domácich  špecialít, tak aby vyhovelo vkusu nejedného gurmána.


V letnej sezóne ponúkame príjemné posedenie v záhradnej reštaurácii s fontánou, s detským kútikom a exotickými vtákmi a to všetko za veľmi výhodné ceny.

 

V celom areáli hotela je možnosť pripojiť sa na bezdrôtový internet s Vašim notebookom. Samozrejme bezplatne.